Zapisy na wyjazd do teatru „6 piętro” na spektakl ART.

W dniu 18.11.2021 r. Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie organizuje wyjazd dla Mieszkańców Gminy Kleszczów do Teatru 6 Piętro na spektakl ART.

Zapisy na wyjazd w kasie GOK w dn. 11-15.10.2021 r. Kasa czynna w godzinach 8:00-15:00. Koszt biletu to 100 zł/os. W przypadku odwołania spektaklu z przyczyn epidemicznych będą dokonywane zwroty wpłat za bilet.

Krótki opis spektaklu:

ART jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne.

Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji, że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości.

Obsada: Michał Żebrowski, Borys Szyc, Janusz Chabior.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapowiedź wideo spektaklu: