InformacjeWydarzenia

Spotkanie Świąteczne pod Choinką

Podczas zbliżającego się jarmarku, który odbędzie się 19 grudnia 2021 r. (już w tą niedzielę). Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie będzie prezentował umiejętności uczestników zajęć artystycznych podczas przygotowanego programu kolędowego. W programie wezmą udział następujące grupy zajęć artystycznych:

1. Grupa z zajęć wokalnych, – ŚPIEWAJĄ: Antonina Blada, Joanna Borowiecka, Daria Golasa, Marta Gorząd, Maria Kościelak, Laura Krawczyk, Maja Królik, Ada Łyczkowska, Iza Mikołajczyk, Adrianna Mularczyk, Maria Nagoda, Lena Piróg, Julia Skulimowska, Julia Sypniewska, Lena Trajdos, Gaja Uchrońska, Amelia Witasik,  Iga Zyzek, Amelia Komar, Wiktoria Bielińska, Zofia Tatara, Adrianna Grzybek.
  2. teatralnych, – RECYTUJĄ: Magdaleny Kiny, Hanny Kamińskiej, Hanny Szluga, Mari Terlikowskiej, Marcela Buresza,  Heleny Kipigroch i Emilii Wiśniewskiej.
  3. nauki gry na gitarze, – ZAGRAJĄ: Karolina Kuśmierek, Maria Najmrodzka, Bartosz Pulwert,  Iza Mikołajczyk, Maria Nagoda – wykonując ?Przybieżeli do Betlejem?, ?Wśród Nocnej Ciszy?, ?Dzisiaj w Betlejem?,
  4. gry na keyboardzie, ZAGRA: Lena Piróg -wykonując kolędę pt. ?Jezus Malusieńki?.

Podczas programu będzie można usłyszeć kolędy, które zostały nagrane na płycie CD – ?Chwała Na Wysokości?. Płyta załączona została do przedświątecznego numeru informatora kleszczowskiego, w takich utworach jak:

1. ?Gdy się Chrystus Rodzi?
  2. ?Lulajże Jezuniu?
  3. ?W żłobie leży?
  4. ?Gdy śliczna Panna?
  5. ?Tryumfy Króla Niebieskiego?

Serdecznie zapraszamy 19.12.2021 – miejsce: SOLPARK Kleszczów, godz.: 13:00

Kopia projektu Christmas Market Poster insta video