Zapraszamy Nasze Mamy

26.05. Dzień Mamy przed nami!
Z tej okazji uczestnicy zajęć artystycznych GOK włożyli wiele pracy w przygotowanie własnoręcznie wykonanych prezentów, pokazów i występów dla swoich mam.

W dniu 17.05.2024 r. nasi aktorzy prezentację swoich działań rozpoczęli od występu Grupy Teatralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Auli Solpark.

W niedziele 26.05.2024 r. podczas XXV Dni Kleszczowa w Strefie Art GOK od godz. 15:45 będziemy mogli podziwiać po kolei występy zespołów tanecznych: disco dance, mix tańców nowoczesnych, hip hop grupa młodsza, balet, hip hop grupa starsza.
Natomiast w Strefie muzycznej od godziny 16:30 zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych, gry na gitarze i keyboardzie.

Zwieńczeniem naszych działań będzie finisaż wystawy prac plastycznych, malarstwa i rysunku dzieci i młodzieży, który odbędzie się w dniu 01.06.2024 r. o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy, a w szczególności nasze Mamy do wspólnego podziwiania efektów wielogodzinnej pracy dzieci i młodzieży.

Występ Grupy Teatralnej GOK w Auli Solpark (fot. Mikołaj Silarski):

Przygotowania zespołów hip hop grupa młodsza i starsza:

Przygotowania zespołu disco dance:

Przygotowania zespołu mix tańców nowoczesnych:

Przygotowania zespołu muzycznego (wokal, keyboard, gitara):

Zaproszenie na finisaż:

Ostatnie zajęcia z modelowania modeliny dla przedszkola w sezonie 2023 2024 2