InformacjeWydarzeniaWyjazdy / Wycieczki

Wycieczki jednodniowe GOK – ruszają zapisy.

Zapraszamy na jednodniowe wycieczki organizowane przez GOK.

Zapisy ruszają już 08.07.2024r. (poniedziałek) i potrwają do 16.07.2024r. (wtorek) Karty zapisowe będą dostępne w GOK oraz na stronie internetowej w trakcie zapisów.

Harmonogram wyjazdów:

22.07.2024 r. Wycieczka do Parku Dinozaurów „Zatorland” w Zatorze – dla dzieci w wieku przedszkolnym z rodzicem/opiekunem (bilet w cenie 60 zł płatne przez opiekuna na miejscu w kasie Zatorland)

2

23.07.2024 r. Wycieczka do Centrum Filmowego „Kleks. Magia Kina” w Katowicach – dla dzieci kl. I – III Szkoły Podstawowej, w programie m.in.: – Zwiedzanie centrum filmowego, warsztaty i pokaz.

3

24.07.2024 r. Wycieczka do Parku Trampolin „Stacja Grawitacja” w Warszawie- dla uczniów szkół średnich i studentów, w programie m.in.: Rozrywka w parku trampolin, Gry wirtualna rzeczywistość VR

7

25.07.2024 r. Wycieczka do Wioski Indiańskiej „TATANKA” w Solca Mała- dla dzieci kl. IV – VIII Szkoły Podstawowej, w programie m.in.: Zwiedzanie Indiańskiej Wioski, gry i zabawy.

4
2