Cykliczne warsztaty Kamień – „Malarstwo Kropkowe”

?Dot painting ? malarstwo kropkowe? pozwala opanować zasadę malowania niewielkimi kropkami.

Nauka wykonywania obrazów poprzez malowanie kropek, tworzenie własnych, oryginalnych kompozycji z użyciem motywów etnicznych. Dzięki zajęciom uczestnicy poznają kulturę i sztukę aborygeńską, nauczą się wyrażać myśli poprzez ciąg kropek. Zajęcie to rozwinie ich wyobraźnię, ale również zrelaksuje.

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 29.03.2019 r w Wiejskim Ośrodku Kultury w Kamieniu. Uczestnicy zajęć poznają technikę Malarstwa kropkowego oraz ozdobią pisankę Wielkanocną malowanymi kropeczkami.

W dniu 29.03.2019r w Wiejskim Ośrodku Kultury w Kamieniu odbyły się pierwsze z cyklicznych zajęć z malarstwa kropkowego.Uczestnicy zapoznali się z technika malarstwa oraz z narzędziami
i materiałami potrzebnymi do sztuki kropkowej. Wykonali również swoja pierwsza pracę -kolorową pisankę malowaną kropeczkami.  Każda z prac była inna, wykonana według własnego pomysłu.

W zajęciach uczestniczyły 4 osoby.

Zapraszamy na kolejne zajęcia w każdy piątek