Fotorelacja z finisażu wystawy prac dzieci i młodzieży

W dniu 01.06.2024r. odbył się finisaż wystawy prac plastycznych oraz malarstwa i rysunku dzieci i młodzieży, który jest owocem talentu, kreatywności i ciężkiej pracy młodych artystów. Przez 8 miesięcy stworzyli wiele prac plastycznych oraz poznawali różne oblicza sztuki, od rysunku węglem, kredą, ołówkiem i kredkami przez wycinanki z papieru, malarstwo pastelami, akrylowe, czy akwarelowe. Na wystawie zostało zaprezentowane 87 prac czterdziestu pięciu uczestników. Przez ten czas powstało znacznie więcej prac. Dzięki tej wystawie mamy możliwość zobaczyć świat oczami dzieci, wypływający z ich wyobraźni i doceniający piękno, które potrafią stworzyć. Każda z tych prac niesie za sobą unikalną historię, która docenia urok małych rzeczy, nie zawsze zauważalnych na pierwszy rzut oka. Jest to twórczość pełna autentyczności, szczerości i spontaniczności.

finisaż prac dzieci 2