InformacjeWażne informacje

Informacja dla uczestników obozów zimowych w 2022 roku

Na obóz należy zabrać m.in: buty typu ?trapery?,  ciepłe ubrania, ręczniki, środki higieniczne, maseczki ochronne, strój kąpielowy, klapki na basen.

Odpowiednią  odzież na narty ? spodnie, kurtkę, czapkę typu ?kominiarka?.

W przypadku stosowania leków należy: spakowane z dołączoną informacją  o sposobie ich podawania przekazać pielęgniarce przed wyjazdem podczas zbiórki.

W programie m.in.:

Klasy I-III  i IV-VI – nauka jazdy na nartach, basen, dyskoteka, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kulig konny (w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wyjście do kina), lodowisko (w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych park wodny), przejażdżka skuterem śnieżnym ( w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych kręgielnia).

Klasy VII-VIII –  nauka jazdy na nartach lub snowboardzie, basen, dyskoteka, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kulig konny (w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wyjście do kina), lodowisko (w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych park wodny), przejażdżka skuterem śnieżnym (w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych kręgielnia).

Uczniowie szkół ponadpodstawowych i studenci –  nauka jazdy na nartach lub snowboardzie, dyskoteka, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kulig konny (w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wyjście do kina), lodowisko ( w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych park wodny), przejażdżka skuterem śnieżnym ( w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych kręgielnia).

Pozostałe informacje organizacyjne znajdziecie pod tym linkiem.

wepik 2022011 102413