InformacjeObozy

Informacja dotycząca wyjazdów na obozy letnie w 2022 roku dla szkół podstawowych ? obozy w górach.

Wykonawcą wyjazdu w góry dla klas I-III szkół podstawowych jest Biuro Usług Turystycznych Wigra ul. Człuchowska 25, 01-360 Warszawa

Uczniowie Szkół Podstawowych Klasy I-III:

Termin wyjazdu: 20.07.2022 – 26.07.2022
Godzina wyjazdu: 08:00
Godzina powrotu: ok. 20:00
Miejsce obozu: Murzasichle ul. Budzowa 48D ? Ośrodek U Aniołka

Na obóz należy zabrać m.in: strój kąpielowy, ręczniki, środki higieniczne, czapkę z daszkiem, kurtkę przeciwdeszczową, wygodne buty, ubrania na ciepłe i chłodne dni.

Pierwszym posiłkiem będzie obiad w dniu pierwszym, ostatnim posiłkiem obiad w dniu siódmym

Przyjmowane przez uczestników leki należy przekazać wraz z informacją dotyczącą  ich podawania pielęgniarce przed wyjazdem podczas zbiórki.

Miejsce zbiórki: parking przy kompleksie „Solpark”, ul. Sportowa 8

Jeżeli rodzic chce przekazać pieniądze  wychowawcy podczas zbiórki przed wyjazdem na obóz, prosimy o podanie na kopercie informacji: imienia i nazwiska dziecka oraz kwoty. Dodatkowa prośba dotyczy nominałów przekazywanych pieniędzy ? najlepiej, by były to nominały 10,00 zł lub 20,00 zł ? ułatwi to wypłacanie dziecku pieniędzy, bez potrzeby wcześniejszego ich rozmieniania przez opiekunów.