Koła

Sukcesy koła wokalnego w konkursach z okazji Odzyskania Niepodległości

W dniu 10.11.2018 r. uczestnicy koła wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie wzięli udział w 27. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie. W przeglądzie udział wzięły dzieci i młodzież z wszystkich grup wiekowych. Wyróżnienia zdobyli: Lena Trajdos, Zuzanna Krzywaźnia, Marta Kołatek i zespół w kategorii gimnazjum.

W dniu 11.11.2018 r. w Bełchatowie odbył się koncert laureatów XVIII Regionalnego Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej Moja Ojczyzna. Wśród nagrodzonych znalazły się uczestniczki koła wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie. Drugie miejsce w kategorii klas IV-VI wyśpiewała Maria Nagoda, wyróżnienie w kategorii gimnazjum zdobyła Zuzanna Krzywaźnia. Wywalczyliśmy również drugie miejsce w kategorii zespoły gimnazjalne.